Wymień stary ploter na nowy HP DesignJet i skorzystaj z wyjątkowej promocji TRADE-IN!

Rynek druku wielkoformatowego nieustannie się rozwija, a nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają pracować szybciej, precyzyjniej i bardziej efektywnie niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz masz doskonałą okazję, aby odświeżyć swoje zaplecze sprzętowe i jednocześnie uzyskać atrakcyjne wsparcie finansowe – wszystko w ramach promocji TRADE-IN HP DesignJet, która trwa od 1 października do 31 grudnia 2025 roku.

Dzięki programowi TRADE-IN możesz wymienić swój stary, kwalifikujący się ploter na jeden z nowoczesnych modeli drukarek wielkoformatowych HP DesignJet i otrzymać zwrot nawet do 4900 PLN. To nie tylko oszczędność, ale przede wszystkim inwestycja w wydajność, precyzję i niezawodność.

Drukarki HP DesignJet oferują najnowsze rozwiązania technologiczne, które idealnie sprawdzają się zarówno w środowiskach projektowych, jak i biurach architektonicznych, firmach inżynieryjnych, instytucjach edukacyjnych oraz w sektorze handlowym. Wyróżniają się szybkim i precyzyjnym drukiem, ekonomiczną eksploatacją oraz łatwą integracją z nowoczesnymi systemami pracy. Dzięki nim realizacja zadań staje się prostsza i bardziej efektywna, a Twoja firma zyskuje realną przewagę konkurencyjną.

Urządzenie objete promocją:

Aby wziąć udział w promocji, Twój obecny ploter musi spełniać określone wymagania kwalifikacyjne. Do programu TRADE-IN przyjmowane są:

  • Dowolny ploter LFP (Large Format Printer) o szerokości roboczej co najmniej 30 cali w technologii minimum 4-kolorowej.
  • Dowolny plotery LFP, lub urządzenie wielkoformatowe wielofunkcyjne o szerokości roboczej co najmniej 30 cali działające w technologii minimum 5-kolorowej, LED, lub laserowej.

Promocja TRADE-IN to także wygoda - proces wymiany został zaprojektowany tak, aby był szybki i bezproblemowy. Wystarczy wybrać nowy model HP DesignJet, zgłosić swój stary ploter i skorzystać z oferowanego wsparcia finansowego.

Jeśli chcesz poznać szczegóły promocji i sprawdzić, czy Twój ploter kwalifikuje się do programu, skontaktuj się z naszym zespołem. Pomożemy dobrać odpowiedni model i przeprowadzimy Cię przez cały proces krok po kroku.

Kontakt z naszym działem urzadzeń wielkoformatowych:

tel.: 12 411 94 96 wew. 4
Mailplotery@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: HP